KAIP ATSIKRATYTI SALDUMYNŲ POTRAUKIO 
IR NUMESTI SVORIO, SUMAŽINTI CHOLESTEROLĮ, KRAUJOSPŪDĮ IR PER DIDELĮ GLIUKOZĖS KIEKĮ LENGVESNIU KELIU VOS PER 30 DIENŲ!

4 savaičių mitybos įpročių keitimo programa

IŠSIVADUOKITE IŠ SALDUMYNŲ IR NETINKAMŲ MITYBOS ĮPROČIŲ EFEKTYVIAU JAU DABAR!

Išsami mokymų programa, kuri padės Jums efektyviai atsikratyti saldumynų potraukio, kuris nuolatos jus alina ir neleidžia mėgautis išvaizda veidrodyje.

MITYBOS ĮPROČIŲ KEITIMO PROGRAMA

Saldi varškė pusryčiams, saldėsis per priešpiečius, kažkas saldaus po pietų ir per pavakarius, šaldytuvo „nusiaubimas“ vakare, nesukant galvos, kiek ir ko dedama į burną… Nepamirškime ir atostogų, kurių metu, tarsi teisinantis, jog „bent per atostogas galiu tai sau leisti“, šlamščiamos bandelės ar kiti miltiniai patiekalai.

Kad ir kaip skaniai skambėtų, tokia ydinga mityba greitai parodo savo „šalutinį“ poveikį.  Saldumynai – pagrindinė priežastis, dėl ko sau nepatinkame veidrodyje. Saldumynų vartojimas gali privesti prie nuolat kamuojančios blogos fizinės ir emocinės būsenos ar net nusilpusio imuniteto.

Bandydami rasti atsakymą, kaip nustoti valgyti saldumynus, atsiduriame tarsi užburtame rate, kai vėl ir vėl grįžtama prie ydingos mitybos, nes nepakanka „valios”. Atsiveikinti su saldumynais galima visam laikui ir be kančių.

Sukantiems galvą, kaip nevalgyti saldumynų, reikia žinoti keletą esminių dalykų, susijusių su mitybos režimu, tinkamų maisto produktų bei jų apdorojimo būdų pasirinkimu ir procesais, vykstančiais į organizmą patekus vienam ar kitam produktui.

Šioje mokymų programoje sužinosite, kodėl atsiranda daugeliui pažįstamas nenumaldomas potraukis saldumynams, kaip pradėti keisti įpročius ir visam laikui atsisakyti saldumynų.

Vaida Kurpienė

Žinant priežastis, kodėl norisi saldžių patiekalų, galima pakeisti įpročius ir saldumynus iš savo raciono lengvai išbraukti visam laikui.

Mokymų programos metu gautas žinias pritaikius praktiškai, per 7 dienas neliks jokio potraukio saldumynams! Be kančių, be valios pastangų ramiai galėsite praeiti pro kvepiančias bandeles ar saldumynų skyrių.

Esu tikra poveikiu, nes jau daugiau nei 10 metų išvaduoju žmones nuo šio potraukio. Smagiausia, kai skeptiškai nusiteikę žmonės po savaitės ateina ir išplėstomis akimis sako: „negaliu patikėti, bet tai – veikia!”.

MOKYMŲ PROGRAMA SKIRTA:

 • norintiems numesti svorio;
 • ​norintiems atsikratyti saldumynų potraukio lengvesniu keliu;
 • ​norintiems susikurti sveiką ir subalansuotą maisto rutiną;
 • norintiems sumažinti kraujospūdį;
 • ​norintiems sumažinti cholesterolį;
 • ​norintiems sumažinti per didelį gliukozės kiekį;
 • ​norintiems nustoti bijoti pokyčių ir pagaliau imtis veiksmų;
 • ​norintiems atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo;
 • ​norintiems puikiai jaustis ir patikėti, kad pokyčius galima įgyvendinti ilgam laikui;

 MOKYMŲ PROGRAMOJE SUŽINOSITE:

 • Efektyviai ​numesite svorį, kuris ilgą laiką jūsų nedžiugino ir taip galėsite pamiršti visiems laikams neefektyvias ir alinančias dietas.
 • Kaip visiems laikams atsikratyti saldumynų ir miltinių produktų potraukio ir pamiršti tas dienas, kai nuolatos save kaltinote, kad negalėjote atsispirti saldumynams.
 • Kaip galima įgyvendinti pokyčius mityboje ilgam laikui ir atsisakyti alinančių dietų, kurios jūsų organizmą alino ir nesuteikė ilgalaikių rezultatų.
 • Kokie produktai, tame tarpe ir sveiki skatina saldumynų potraukį?Ko vengti ir ką valgyti, kad lengviau galėtumėte atsispirti saldumynų potraukiui, kuris dienu dienas jus vargino ir dare jus nelaiminga moterimi.
 • Kaip palaikyti hormonų balansą ir pamiršti visiems laikas išsibalansavusią mitybą, kuri nuolatos jus vargino ir nesuteikė tiek energijos, kad galėtumėte nuveikti visus dienos darbus.
 • Sužinosite tiesas ir mitus apie organizmo užrūgštėjimą bei šarminimą ir daugiau jums nebereikės skaityti knygų ar straipsnių, kad tai žinotumėte ir pritaikytumėte savo gyvenime.
 • Kaip stiprinti savo imuninę sistemą, kuri leistų jaustis energingiau ir žvaliau net ir tomis niūriomis dienomis, kai atrodo nieko nesinori daryti.
 • ​Kaip atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo ir taip subalansuosite savo emocinę būklę, kuri leis jums būti laiminga ir nuotaikinga moterimi.
 • Kaip veiksmingai sumažinti kraujospūdį, cholesterolį bei per didelį gliukozės kiekį ir pamiršite nuolatinį nuovargį ir silpnumą dienos metu.
 • Kaip tvarkytis su užplūdusioms emocijoms atsispirti prisivalgyti ir pamiršite tuos gyvenimo momentus, kai save nuolatos kaltinote, kad persivalgėte maisto produktų.

MOKYMUS VEDA VAIDA KURPIENĖ

Esu dietistė, dviejų populiarių knygų "Liekna visam gyvenimui" ir "BALANSAS: skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" autorė. Esu dviejų vaikų mama, turiu aukštąjį išsilavinimą mitybos srityje bei 11 metų praktinio darbo patirtį. 

Puikiai suprantu savo klientus, nes pati esu numetusi 24 kilogramus. Savo darbe aš derinu mokslines žinias su praktine patirtimi. 

Mano įsitikinimu, bet koks amžius yra tinkamas keistis. Vyriausia mano klientė – 82-jų moteris, kuri net ir turėdama tiek metų, pakeitė įpročius ir liko patenkinta savo pasiekimais. 
norintiems atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo;

MOKYMŲ PROGRAMOS PRIVALUMAI:

 • Įsigiję mokymų programą būsite prijungti į uždarą  Facebook grupę. Jei negalėsite sudalyvauti gyvai, grupėje rasite kurso įrašus ir dalomąją medžiagą. Tai jums padės geriau įsisavinti struktūrizuotą informaciją, todėl rezultatus, kuriuos pasieksite bus kaip niekad įspūdingi.
 • ​Po mokymų galėsite dalyvauti klausimų-atsakymų sesijoje ir užduoti jums rūpimus klausimus, tai visada gausite atsakymus, kurių negavote per pagrindines pamokas.
 • ​Esant poreikiui paskaitas galėsite peržiūrėti kelis kartus, o komentaruose – užduoti klausimus, taip geriau įsisavinsite mokymų medžiagą ir lengviau pritaikysite viską savo asmeninėje patirtyje.
 • ​Kartu su video medžiaga gausite dalomąją medžiagą: schemas, lenteles, produktų sąrašus, tai padės dar aiškiau įsisavinti mokymų medžiagą ir pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką.

Kursų pradžia – rugsėjo 7 d. (antradienis) 18:00 val.

Reguliarumas – kartą per savaitę, antradieniais 18:00 – kas kartą vienas seminaras su klausimų atsakymų sesija.

1 paskaita

Vienas dalykas, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų emocinę būklę, numalšinti saldumynų potraukį ir padėti palaikyti šarminę terpę organizme.

Data: rugsėjo 07d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

2 paskaita

Kokie produktai, tame tarpe ir sveiki skatina saldumynų potraukį? Ko vengti ir ką valgyti?

Data: rugsėjo 14d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

3 paskaita

Ką daryti, kad saldumynų potraukis dingtų kartą ir visiems laikams? Kaip palaikyti hormonų balansą?

Data: rugsėjo 21d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

4 paskaita

Organizmo užrūgštėjimas bei šarminimas. Mitai ir tiesa.

Data: rugsėjo 28d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

DĖMESIO! ĮSIGIJĘ KURSĄ DABAR UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ GAUSITE DOVANŲ:

1. Mitybos dienoraštį kartu su savikontrolės testu, kuris jums padės nuolatos sekti ką valgote, kada valgote ir kiek suvalgote.

2. 10 Eur nuolaidą 28 dienų mitybos planui, kuris jums padės dar aiškiau žinoti ką turite dienos metu valgyti.

3. Išsamią glikeminio indekso lentelę ir medžiagą su paaiškinimais, kuri jums padės turėti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.

ĮSIGYKITE MOKYMŲ PROGRAMĄ UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ

Speciali 4 savaičių mokymų kaina 79 Eur vietoje 97 Eur

#1: Užsakovo duomenys
Vardas, pavardė:
El. pašto adresas:
telefono numeris:
#2: Apmokėjimo informacija
Apmokėjimas debetine/kreditine kortele
KORTELĖS NUMERIS (16 SKAITMENŲ):
CVC (3 SKAITMENYS):
GALIOJIMO MĖNUO:
GALIOJIMO METAI:
Užsakoma paslauga
Kaina
79 eurai
Jei norite apmokėti bankiniu pavedimu, padarykite pavedimą žemiau esančiais rekvizitais. Padarę pavedimą, atsiųskite pavedimo kopiją adresu: info@gyvenimoklubas.lt

Gavėjas: UAB INVERTINO
Sąskaita: LT307300010164805038
Paskirtis: Vaidos Kurpienės saldumynų kursas

6 DALYKAI, KURIE PASIKEIS TAVO GYVENIME ĮGYVENDINUS PATARIMUS
 • Sustiprinsite imuninę sistemą, kuri leis jaustis energingiau ir žvaliau ir taip galėsite būti atsparesnė peršalimams ir susirgimams.
 • Atsikratysite saldumynų ir miltinių produktų potraukio ir pamiršite nuolatinius nusivylimus, kurie kildavo, kad negalėjote atsispirti saldumynų potraukiui.   
 • ​​Žinosite, kaip galima įgyvendinti pokyčius mityboje ilgam laikui ir viską pritaikę daugiau neužkibsite ant trumpalaikių pažadų.
 • ​Atrasite valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo ir kiekvieną dieną į sveiką gyvenseną žiūrėsite su dideliu lengvumu ir aiškumu.
 • ​Numesite svorio, jei jis per didelis ir atsisakysite visiems laikams alinančių ir neveiksmingų dietų.
 • ​​Sužinosite, kaip sumažinti kraujospūdį, cholesterolį bei per didelį gliukozės kiekį ir nuolatos jaustis energingai ir nuotaikingai.

Saugus atsiskaitymas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą.  Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.

Atsiliepimai:

„Jūsų dėka ilgą laiką kankinęs klausimas, kaip atsisakyti saldumynų, išspręstas! Kasdienis nenumaldomas noras valgyti saldumynus bei miltinius patiekalus dingo, kartu „nusinešdamas“ papildomus kilogramus, o kūno formos pastebimai padailėjo! Nuo šiol klausimo, ar tik nesilaukiu, nebegirdžiu!“ Deimantė
„Saldumynų atsisakymas ne tik pagerino savijautą bei pagražino išvaizdą, bet ir pakeitė įpročius. Darbas nuo šiol – ne kliūtis sveikai mitybai.“ Karolina
„Labai įkvėpė pokyčiams, bet ne todėl, kad noriu būti lieknesnė, o labiausiai tai, kad jūs pasakojate (apšvietėte), kaip maistas veikia patekęs į organizmą ir kodėl svarbu rinktis gerą maistą.“ Margarita

Apie Vaidą Kurpienę kalba:

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei negalėsiu dalyvauti gyvai, ar bus galimybė peržiūrėti video įrašus?
Įsigiję mokymų programą būsite prijungti į uždarą Facebook grupę. Jei negalėsite sudalyvauti gyvai, grupėje rasite kurso įrašus ir dalomąją medžiagą.
Kiek laiko galėsiu žiūrėti įsigytus mokymus?
Įsigytus mokymus galėsite žiūrėti 6 mėnesius.

Visos teisės saugomos | © GyvenimoKlubas © Vaida Kurpienė
Powered By ClickFunnels.com