SVEIKI! AŠ Vaida!
Esu dietistė, dviejų populiarių knygų autorė. Lietuvos dietistų asociacijos valdybos pirmininkė. Esu dviejų vaikų mama. Pati esu atsikračiusi 24 kilogramus, todėl puikiai suprantu savo klientus, su kuriais dirbu jau 13 metų.

Kviečiu susipažinti su geriausiais savo mokymais, kurie jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus. Pradėkite mažais žingsneliais, fiksuokite savo pasiekimus ir su džiaugsmu stebėkite, kaip Jūsų situacija keičiasi į gera.

 "Vyriausia mano klientė – 82-jų moteris, kuri net ir turėdama tiek metų, pakeitė įpročius ir liko patenkinta savo pasiekimais"

28 dienų svorio metimo programa

28d. Emocinio Valgymo mokymų programa

4 Savaičių Skydliaukės gerinimo programa

4 sav. celiulito mažinimo programa

28 dienų Vaikų Sveikos Mitybos programa

Lengvas kelias atsikratyti saldumynų priklausomybės

4 savaičių cholesterolio mažinimo kursas

(PRE)MENOPAUZĖ. 4 Savaičių mokymo programa

mano gyvenimo
filosofija
1. Kam tas stresas, jei galima ir be jo?:) Tiesa, to mokausi, nes aš – ugningo būdo, bet su kiekvienais metais sekasi vis geriau ir tai – nuostabu.

2. Pakanka būti geresniam už save vakarykštį. Lyginti reikia tik save su savimi.

3. Tarp pakankamai gero ir tobulo varianto skirtumą pastebėsi tik tu pats. Bet dažniausiai išsigandę, kad tobulai nepavyks, imame atidėlioti. Taigi geriau padaryti pakankamai gerai ir tuo džiaugtis.

4. Graužtis neverta, jei gali pakeisti – įdėk į tai pastangų, jei negali – susitaikyk.

5. Gyvenimas susideda iš smulkmenų, taigi būtina pasidžiaugti jomis kasdien.

6. Geriau nuveikti mažiau dabar, nei daug nuo pirmadienio.
Vaida Kurpienė
Esu dietistė, dviejų populiarių knygų autorė. Lietuvos dietistų asociacijos valdybos pirmininkė.

"Mus riboja tik mūsų pačių baimės, bet su jomis galima susidraugauti ir sulieknėti sveikai, pagerinti savo sveikatą ar įgyti daugiau energijos"
Liekna visam gyvenimui
antroji mano knyga
Liekna visam gyvenimui
Knygos „Liekna visam gyvenimui“ tikslas – paskatinti pradėti dabar! Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos. 

Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus, istorijas ir įgyvendinamus patarimus, kuriais galima pasinaudoti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. 

Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko neišmano apie sveiką mitybą. Knygoje 10 skyrių, kuriuos rekomenduoju skaityti po vieną per savaitę ir atlikti ten nurodytas užduotis. 

Žmonės sako, kad padeda :)