KAIP ATSIKRATYTI SALDUMYNŲ POTRAUKIO, 
NUMESTI SVORIO, SUMAŽINTI CHOLESTEROLĮ, KRAUJOSPŪDĮ IR PER DIDELĮ GLIUKOZĖS KIEKĮ LENGVESNIU KELIU VOS PER 30 DIENŲ!

4 savaičių mitybos įpročių keitimo programa

IŠSIVADUOKITE IŠ SALDUMYNŲ IR NETINKAMŲ MITYBOS ĮPROČIŲ EFEKTYVIAU JAU DABAR!

Išsami mokymų programa, kuri padės Jums efektyviai atsikratyti saldumynų potraukio, kuris nuolatos jus alina ir neleidžia mėgautis išvaizda veidrodyje.

MITYBOS ĮPROČIŲ KEITIMO PROGRAMA

Saldi varškė pusryčiams, saldėsis per priešpiečius, kažkas saldaus po pietų ir per pavakarius, šaldytuvo „nusiaubimas“ vakare, nesukant galvos, kiek ir ko dedama į burną… Nepamirškime ir atostogų, kurių metu, tarsi teisinantis, jog „bent per atostogas galiu tai sau leisti“, šlamščiamos bandelės ar kiti miltiniai patiekalai.

Kad ir kaip skaniai skambėtų, tokia ydinga mityba greitai parodo savo „šalutinį“ poveikį.  Saldumynai – pagrindinė priežastis, dėl ko sau nepatinkame veidrodyje. Saldumynų vartojimas gali privesti prie nuolat kamuojančios blogos fizinės ir emocinės būsenos ar net nusilpusio imuniteto.

Bandydami rasti atsakymą, kaip nustoti valgyti saldumynus, atsiduriame tarsi užburtame rate, kai vėl ir vėl grįžtama prie ydingos mitybos, nes nepakanka „valios”. Atsiveikinti su saldumynais galima visam laikui ir be kančių.

Sukantiems galvą, kaip nevalgyti saldumynų, reikia žinoti keletą esminių dalykų, susijusių su mitybos režimu, tinkamų maisto produktų bei jų apdorojimo būdų pasirinkimu ir procesais, vykstančiais į organizmą patekus vienam ar kitam produktui.

Šioje mokymų programoje sužinosite, kodėl atsiranda daugeliui pažįstamas nenumaldomas potraukis saldumynams, kaip pradėti keisti įpročius ir visam laikui atsisakyti saldumynų.

Vaida Kurpienė

Žinant priežastis, kodėl norisi saldžių patiekalų, galima pakeisti įpročius ir saldumynus iš savo raciono lengvai išbraukti visam laikui.

Mokymų programos metu gautas žinias pritaikius praktiškai, per 7 dienas neliks jokio potraukio saldumynams! Be kančių, be valios pastangų ramiai galėsite praeiti pro kvepiančias bandeles ar saldumynų skyrių.

Esu tikra poveikiu, nes jau daugiau nei 10 metų išvaduoju žmones nuo šio potraukio. Smagiausia, kai skeptiškai nusiteikę žmonės po savaitės ateina ir išplėstomis akimis sako: „negaliu patikėti, bet tai – veikia!”.

MOKYMŲ PROGRAMA SKIRTA NORINTIEMS:

 • numesti svorio;
 • atsikratyti saldumynų potraukio lengvesniu keliu;
 • susikurti sveikos ir subalansuotos mitybos įpročius;
 • sumažinti kraujospūdį;
 • sumažinti cholesterolį;
 • ​sumažinti per didelį gliukozės kiekį;
 • ​nustoti bijoti pokyčių ir pagaliau imtis veiksmų;
 • atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo;
 • puikiai jaustis ir patikėti, kad pokyčius galima įgyvendinti ilgam laikui;

 MOKYMŲ PROGRAMOJE SUŽINOSITE:

 • Kaip atsikratyti saldumynų ir miltinių potraukio visam laikui ir greitai?
 • Kodėl neturi būti cukraus abstinencijos (trūkumo) jausmo ir kaip to išvengti?
 • Kaip sumažinti cholesterolį?
 • Kokie svarbūs miego niuansai yra didinantys ir mažinantys potraukį.
 • Kaip geriau išsimiegoti per tą patį laiką?
 • Kaip susidėlioti mitybos režimą, kad dingtų saldumynų potraukis?
 • Kodėl svarbu ne tik KĄ, bet ir KAIP valgome ir to sąsaja su saldumynų potraukiu po pietų?
 • Kokius saldumynus GALIMA valgyti, išvengiant potraukio aktyvavimo?
 • KOKIOS MAISTO ruošimo klaidos didina potraukį?
 • Kokiais atvejais SVEIKI produktai gali suskatinti alkį?
 • ​Kiek GALIMA valgyti saldumynų?
 • ​Kokie produktai kelia saldumynų potraukį ir kurie PRADANGINA JĮ?

MOKYMUS VEDA VAIDA KURPIENĖ

Esu dietistė, dviejų populiarių knygų "Liekna visam gyvenimui" ir "BALANSAS: skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" autorė. Esu dviejų vaikų mama, turiu aukštąjį išsilavinimą mitybos srityje bei 11 metų praktinio darbo patirtį. 

Puikiai suprantu savo klientus, nes pati esu numetusi 24 kilogramus. Savo darbe aš derinu mokslines žinias su praktine patirtimi. 

Mano įsitikinimu, bet koks amžius yra tinkamas keistis. Vyriausia mano klientė – 82-jų moteris, kuri net ir turėdama tiek metų, pakeitė įpročius ir liko patenkinta savo pasiekimais. 
norintiems atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo;

MOKYMŲ PROGRAMOS PRIVALUMAI:

 • Įsigiję mokymų programą būsite prijungti į uždarą  Facebook grupę. Jei negalėsite sudalyvauti gyvai, grupėje rasite kurso įrašus ir dalomąją medžiagą. Tai jums padės geriau įsisavinti struktūrizuotą informaciją, todėl rezultatus, kuriuos pasieksite bus kaip niekad įspūdingi.
 • ​Po mokymų galėsite dalyvauti klausimų-atsakymų sesijoje ir užduoti jums rūpimus klausimus, tai visada gausite atsakymus, kurių negavote per pagrindines pamokas.
 • ​Esant poreikiui paskaitas galėsite peržiūrėti kelis kartus, o komentaruose – užduoti klausimus, taip geriau įsisavinsite mokymų medžiagą ir lengviau pritaikysite viską savo asmeninėje patirtyje.
 • ​Kartu su video medžiaga gausite dalomąją medžiagą: schemas, lenteles, produktų sąrašus, tai padės dar aiškiau įsisavinti mokymų medžiagą ir pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką.

Kursų pradžia – kovo 1 d. (antradienis) 18:30 val.

Reguliarumas – kartą per savaitę, antradieniais 18:30 – kas kartą vienas seminaras su klausimų atsakymų sesija.

1 paskaita

Vienas dalykas, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų emocinę būklę, numalšinti saldumynų potraukį ir padėti palaikyti šarminę terpę organizme.

Data: kovo 1d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

2 paskaita

Kokie produktai, tame tarpe ir sveiki skatina saldumynų potraukį? Ko vengti ir ką valgyti?

Data: kovo 8d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

3 paskaita

Ką daryti, kad saldumynų potraukis dingtų kartą ir visiems laikams? Kaip palaikyti hormonų balansą?

Data: kovo 15d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

4 paskaita

Organizmo užrūgštėjimas bei šarminimas. Mitai ir tiesa.

Data: kovo 22d. (antradienis), 18:00 – 19:30 val.

DĖMESIO! ĮSIGIJĘ KURSĄ DABAR UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ GAUSITE DOVANŲ:

1. Mitybos dienoraštį kartu su savikontrolės testu, kuris jums padės nuolatos sekti ką valgote, kada valgote ir kiek suvalgote.

2. 10% nuolaidą sezoniniam 4 savaičių mitybos planui, kuris jums padės dar aiškiau žinoti ką turite dienos metu valgyti.

3. Išsamią glikeminio indekso lentelę ir medžiagą su paaiškinimais, kuri jums padės turėti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.

SPECIALI KAINA TIK PIRMIEMS 30 DALYVIŲ

4 savaičių mokymų kaina 119 Eur vietoje 147 Eur

Už šią kainą liko 9 laisvos vietos

Iki mokymų pradžios liko:

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
#1: Užsakovo duomenys
Vardas, pavardė:
El. pašto adresas:
telefono numeris:
#2: Apmokėjimo informacija
Apmokėjimas debetine/kreditine kortele
KORTELĖS NUMERIS (16 SKAITMENŲ):
CVC (3 SKAITMENYS):
GALIOJIMO MĖNUO:
GALIOJIMO METAI:
Užsakoma paslauga
Kaina
119 Eur
2x74 Eur
Jei norite apmokėti bankiniu pavedimu, padarykite pavedimą žemiau esančiais rekvizitais. Padarę pavedimą, atsiųskite pavedimo kopiją adresu: info@gyvenimoklubas.lt

Gavėjas: UAB INVERTINO
Sąskaita: LT307300010164805038
Paskirtis: 4 sav. saldumynų kursas

6 DALYKAI, KURIE PASIKEIS TAVO GYVENIME ĮGYVENDINUS PATARIMUS
 • Sustiprinsite imuninę sistemą, kuri leis jaustis energingiau ir žvaliau ir taip galėsite būti atsparesnė peršalimams ir susirgimams.
 • Atsikratysite saldumynų ir miltinių produktų potraukio ir pamiršite nuolatinius nusivylimus, kurie kildavo, kad negalėjote atsispirti saldumynų potraukiui.   
 • ​​Žinosite, kaip galima įgyvendinti pokyčius mityboje ilgam laikui ir viską pritaikę daugiau neužkibsite ant trumpalaikių pažadų.
 • ​Atrasite valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo ir kiekvieną dieną į sveiką gyvenseną žiūrėsite su dideliu lengvumu ir aiškumu.
 • ​Numesite svorio, jei jis per didelis ir atsisakysite visiems laikams alinančių ir neveiksmingų dietų.
 • ​​Sužinosite, kaip sumažinti kraujospūdį, cholesterolį bei per didelį gliukozės kiekį ir nuolatos jaustis energingai ir nuotaikingai.

Saugus atsiskaitymas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą.  Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.

Atsiliepimai:

„Jūsų dėka ilgą laiką kankinęs klausimas, kaip atsisakyti saldumynų, išspręstas! Kasdienis nenumaldomas noras valgyti saldumynus bei miltinius patiekalus dingo, kartu „nusinešdamas“ papildomus kilogramus, o kūno formos pastebimai padailėjo! Nuo šiol klausimo, ar tik nesilaukiu, nebegirdžiu!“ Deimantė
„Saldumynų atsisakymas ne tik pagerino savijautą bei pagražino išvaizdą, bet ir pakeitė įpročius. Darbas nuo šiol – ne kliūtis sveikai mitybai.“ Karolina
„Labai įkvėpė pokyčiams, bet ne todėl, kad noriu būti lieknesnė, o labiausiai tai, kad jūs pasakojate (apšvietėte), kaip maistas veikia patekęs į organizmą ir kodėl svarbu rinktis gerą maistą.“ Margarita

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei negalėsiu dalyvauti gyvai, ar bus galimybė peržiūrėti video įrašus?
Įsigiję mokymų programą būsite prijungti į uždarą Facebook grupę. Jei negalėsite sudalyvauti gyvai, grupėje rasite kurso įrašus ir dalomąją medžiagą.
Kiek laiko galėsiu žiūrėti įsigytus mokymus?
Įsigytus mokymus galėsite žiūrėti 6 mėnesius.

Visos teisės saugomos | © GyvenimoKlubas © Vaida Kurpienė